Instrukcja obsługi konfiguratora:

1. Projekt rozpoczynamy wybierając z górnych nagłówków tabeli takie parametry jak:
- ilość kolorów
- profil obrączek
- ilość kamieni
- rodzaj obrączek

Możecie także skorzystać z podpowiedzi zaznaczając takie opcje jak: "Polecane wzory" lub "Nowe wzory" .

2. Gdy już znajdziecie interesujący Was wzór klikacie przy nim opcję "Wybierz", która przeniesie Was bezpośrednio do szczegółowej konfiguracji danego wzoru, tam ustalacie kolejne parametry takie jak:

- rozmiary obu obrączek
- oprawa kamieni
- napis jaki będzie wygrawerowany oraz jego czcionkę

3. Gdy już wszystkie parametry zostaną wybrane dochodzimy do podsumowania zamówienia poprzez kliknięcie przycisku "Generuj PDF".

Po kilku sekundach PDF z zamówieniem wygeneruje się i guzik "Generuj PDF" zmieni swój kolor na czerwony z napisem "Otwórz PDF", możecie wówczas kliknąć "Otwórz PDF" i sprawdzić czy wszystkie parametry Waszej konfiguracji się zgadzają.

Wygenerowany PDF jest zamknięciem konfiguratora i przygotowaniem Waszego zamówienia do finalizacji.

4. Wygenerowany PDF zapisujemy na dysku komputera lub drukujemy i dostarczamy go do Naszego Salonu Rubex w Czechowicach-Dziedzicach lub przesyłamy bezpośrednio na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5. Pozostaje już tylko kwestia rozliczenia zadatku (zaliczki) na wykonanie projektu i Kod kreskowy wygenerowany w Waszym konfiguratorze składamy u producenta.

6. Produkcja zaprojektowanych przez Was obrączek trwa zwykle około 3 tygodni (nie krócej niż 15 dni roboczych) Po tym czasie zostaną one przysłane do Nas i do odebrania będą w Salonie Rubex w Czechowicach-Dziedzicach, o czym zostaniecie powiadomieni zgodnie z formą kontaktu, ustalona przy wpłacie zaliczki.

To bardzo proste, w razie jakichkolwiek pytań możecie zwrócić się do Nas o pomoc w przygotowaniu zamówienia.

Uwaga! Różne przeglądarki w różny sposób mogą interpretować działanie konfiguratora opartego o technologię JavaScript. Jeśli strona sama się przeładowuje kasując zaznaczone przez Was parametry - najlepiej zmienić przeglądarkę na inną.